O nas

Szkoła Fizjoterapii Koni powstała w 2014 roku, w 2015 roku odbyło się pierwsze 10 – miesięczne szkolenie. Co roku kształcimy dziesiątki jeźdźców z zakresu różnych form masażu i fizjoterapii koni.

A co o samej szkole mówi jej założycielka Paulina Puchała:

„Szkoła Fizjoterapii Koni to moje kolejne „dziecko”. W 2010 rozpoczęłam w Polsce pracę jako fizjoterapeutka koni, już wtedy widziałam jak wiele koni potrzebuje profesjonalnej pomocy. Sama jednak nie byłabym w stanie dotrzeć do wszystkich. Marzenie o powstaniu Szkoły kiełkowało w mojej głowie od samego początku mojej przygody z fizjoterapią. Po kilku latach intensywnych rozmyślań, rozmów z obecnymi wykładowcami, zdecydowałam się otworzyć Placówkę, w której po dziś dzień kształcę miłośników koni w temacie fizjoterapii.

Szkoła Fizjoterapii Koni to przede wszystkim realizacja mojej ogromnej pasji jaką jest miłość do koni i niesienie im profesjonalnej pomocy. Co roku nasz kurs jest wzbogacany o kolejne tematy i wykładowców. Moja pasja rozwija się z roku na rok, rozwijam się zawodowo i osobiście, dzięki czemu kolejni adepci kursu mają szansę poznawać coraz to nowsze techniki i metody pracy z końmi. A wszystko po to, aby każdy pacjent otrzymał należną mu pomoc.

Jeśli podobnie ja ja kochasz konie, nie boisz się ciężkiej pracy, masz otwarty umysł i lubisz wyzwania to Szkoła Fizjoterapii Koni jest właśnie dla Ciebie!”