Gra edukacyjna

Wspieramy edukację także dzieci! W ofercie dla najmłodszych miłośników koni mamy grę edukacyjną „Hello memo”, której bohaterowie – magicznie kolorowe koniki zabierają dzieci w swój bajkowy świat.

Aby zamówić grę należy:

1. Wpłacić 44,90 zł na konto ing: 89 1050 1908 1000 0092 5327 5813 HANDB Paulina Puchała, Elżbieta Puchała s.c. i w tytule wpisać dane do wysyłki: imię, nazwisko oraz adres.
  2. Wysłać maila na adres: szkolafizjoterapiikoni@onet.pl z potwierdzeniem wpłaty.
  3. Gra zostanie wysłana do Państwa w ciągu maksymalnie 14 dni od daty zaksięgowania na koncie kurierem.
  4. Istnieje możliwość osobistego odbioru gry we Wrocławiu – koszt gry 29,00 zł.

W przypadku chęci otrzymania faktury proszę o przesłanie danych na maila: szkolafizjoterapiikoni@onet.pl

Na stronie naszej fundacji www.fizjoterapiakoni.org możecie Państwo pobrać darmowego e-booka z bohaterami naszej gry.