Rekrutacja

Aby zapisać się na 10 miesięczny „kurs fizjoterapii koni” należy:

  1. Przesłać na adres mailowy: szkolafizjoterapiikoni@onet.pl następujące dane: imię i nazwisko, pesel, numer i seria dowodu osobistego, adres do korespondencji, mail, telefon. Trzeba mieć skończone 18 lat w momencie rozpoczęcia kursu – tj 28.01.2023.
  2. Na podstawie podanych danych zostanie następnie wygenerowana umowa z którą należy się zapoznać oraz odesłać podpisany oryginał.
  3. Równocześnie należy wpłacić zaliczkę w wysokości 4.000 zł na podane w umowie konto.
  4. O przyjęciu na kurs decyduje kolejność zgłoszeń. Odesłana podpisana umowa wraz z opłaconą zaliczką gwarantują wpisanie na listę Słuchaczy.

Możesz również zapisać się na kurs wypełniając poniższy formularz:

    Formularz rejestracyjny

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania i żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest HANDB Paulina Puchała, Elżbieta Puchała Spółka Cywilna (ul. Fabryczna 4, 58-125 Pszenno)
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysyłania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania i żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest HANDB Paulina Puchała, Elżbieta Puchała Spółka Cywilna (ul. Fabryczna 4, 58-125 Pszenno)