Terapia blizn

NOWOŚĆ !!!

Integracyjna terapia blizn 18 -19 wrzesień , Wrocław – Tor Wyścigów Konnych Partynice

Zapraszamy na nowe szkolenie, skierowane do fizjoterapeutów, zoofizjoterapeutów ( zarówno praktykujących jak i na etapie kształcenia) oraz bardzo dociekliwych właścicieli koni.

Szkolenie prowadzą : Katarzyna Młotek – doświadczony fizjoterapeuta ludzi, wieloletnie doświadczenie w pracy z bliznami, autorka wielu prac w tematyce blizn. Szczegółowe informacje w linku:

Terapia Blizn | Katarzyna Młotek | Śląskie (integracyjna.com)

oraz Paulina Puchała, Dyrektor i wykładowca w Szkole Fizjoterapii Koni.

Przed szkoleniem uczestnicy zobligowani są do obejrzenia materiałów, które dostarczymy drogą mailową :

– anatomia i fizjologia skóry

– proces gojenia ran

Plan pierwszego dnia kursu:

9.00 – 13.00 omawiane tematy:

– cele i podział terapii, prehabilitacja – przygotowanie ciała konia do zaplanowanych operacji

– WOZB – wielopoziomowe obrazowanie zaburzeń blizny

13.00 – 14.00 przerwa obiadowa

14.00 – 18.00 diagnostyka i terapia na poziomie wegetatywnym oraz elektrodermalnym

Plan drugiego dnia kursu:

9.00 – 13.00 – terapia manualna, terapia narzędziowa

13.00 – 14.00 przerwa obiadowa

14.00 – 17.40 – terapia blizn przez inne poziomy, terapie uzupełniające

17.40 – 18.00 – pytania, zakończenie

Uczestnicy otrzymują zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodne z MEN!  Zajęcia opisane w planie będą zajęciami zarówno teoretycznymi jak i praktycznymi. Żeby wziąć udział w szkoleniu trzeba mieć skończone 18 lat.

Koszt kursu 1500 zł.

Obiad płatny we własnym zakresie (możliwość zamówienia na miejscu, koszt ok 30-40 zł). Uczestnicy otrzymują skrypt a także materiały online do własnego użytku, w cenie kawa, herbata oraz słodki poczęstunek.

Zapisanie się na szkolenie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu:

Regulamin szkolenia „Integracyjna terapia blizn” 18-19.09.2024, Tor Wyścigów Konnych Partynice, Zwycięska 2, Wrocław

1.

Kurs prowadzi Szkoła Fizjoterapii Koni reprezentowana przez Dyrektora Placówki Paulinę Puchała oraz Katarzyna Młotek.

2.

Szkoła Fizjoterapii Koni prowadzi kurs w Zwycięska 2 , Wrocław

3.

Kurs trwa w dniach 18-19 września od godziny 9.00 do godziny 18.00 z przerwą na obiad od 13.00-14.00.

4.

Warunkiem zapisania się na kurs jest opłacenie całego kursu w kwocie 1500zł tytułem – „opłata za kurs terapii blizn” – należy również podać imię i nazwisko osoby, która weźmie udział. Opłatę należy uiścić na konto: 89 1050 1908 1000 0092 5327 5813, Happy Horse spółka zoo, Zielona 77, 58-125 Pszenno.

5.

Liczba uczestników jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

6.

W przypadku rezygnacji z kursu Uczestnikowi nie przysługuje zwrot opłaconej kwoty. Uczestnik może jednak wskazać osobę, która weźmie udział w kursie zamiast niego.

7.

Organizator kursu ma prawo w wyniku sytuacji niezależnej od niego kurs odwołać, wtedy przysługuje Uczestnikom zwrot całej kwoty za szkolenie w wysokości 1500 zł. Odwołanie kursu może nastąpić najpóźniej na 24 godziny przed rozpoczęciem kursu.

8.

Organizatorowi kursu przysługuje prawo do przełożenia kursu z przyczyn od niego niezależnych na inny termin, wtedy Uczestnicy mają prawo do rezygnacji z kursu i opłata za kurs podlega w całości zwrotowi.

9.

Dyrektor Placówki zastrzega sobie prawo do odwołania kursu w przypadku nie zebrania się minimalnej liczby uczestników – tj. 10 Uczestników. Wtedy każdy z Uczestników również otrzymuje zwrot całej kwoty za kurs.

10.

Wszelkie pytania i wątpliwości należy kierować pisemnie do Dyrektora Placówki.